Vārda dienas : Eiženija, Ženija

Otrdiena, 2019. gada  26. marts  08:02

Pagājušā gada avīžu kalni vēl aizvien atrodas pieliekamajā? Nederīgās grāmatas neļauj atjaunināt grāmatplauktu? Rēķini un izziņas nevar atrast vietu, kur apmesties? Makulatūras tik daudz, bet nav vietas un laika, kur to nodot?

NEBĒDĀ!
Mēs, D+T jaunieši, sadarbībā ar Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju, AS „Latvijas Valsts mežiem”, „Zaļo jostu” un SIA „Papīrfabriku „Līgatne”” piedāvājam vēl nebijušu iespēju piedalīties akcijā , dāvājot papīra izstrādājumiem otro elpu!

Noteikumi.

1.Ko drīkst vākt?
Drīkst vākt dažāda veida papīra izstrādājumus, tajā skaitā rakstāmpapīru, avīzes, žurnālus, grāmatas (vākus ieskaitot), bukletus un salocītu kartonu.
Nedrīkst vākt laminētus papīra izstrādājumus: tetrapakas.

2.Kā tiks veikta uzskaite?
Savāktā makulatūra tiek uzskaitīta individuāli katram skolēnam un klašu kolektīvam.

3. Kur un kam nodot savākto makulatūru?
Savākto makulatūru jānodod skolas saimniekam Ivaram Mikijanskim skolas pagrabā piektdienās, iepriekš saskaņojot laiku.

KONKURSS NORIS LĪDZ 2012. GADA 25. MARTAM

4.Balvas:

• AS „Latvijas Valsts mežs” balvas:

• 1.vieta- Profesionāla ekspedīcija Latvijas valsts mežos;

• 2.vieta-Ekskursija uz kādu no „Mammasdaba” objektiem;

• 3.vieta-Putnu vērošanas ekskursija.

• „Zaļās jostas” balvas:

• 1.vieta-Dāvanu karte sporta inventāra iegādei 300 Ls vērtībā;

• 2.vieta- Dāvanu karte sporta inventāra iegādei 200 Ls vērtībā;

• 3.vieta- Dāvanu karte sporta inventāra iegādei 100 Ls vērtībā.

• Arī Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas labākajiem klašu kolektīviem un individuālajiem uzvarētājiem būs pārsteiguma balvas no skolas.

Sīkākai uzziņai par konkursa norisi : http://zalajosta.lv/lat/makulatura/