Vārda dienas : Kārlis, Spodris

Otrdiena, 2020. gada  28. janvāris  21:15

w Sk som 2020

Piedzīvojums sākās Alūksnes pilī. Muzejā mēs izbaudījām izstādi par barona Fitinghofa dzimtu un tās vēsturi. Tomēr tālāk sekoja interesantākā daļa-izglītojošs,jautrs, saliedējošs un noslēpumu apvīts piedzīvojums. Klase tika sadalīta komandās, katra komanda tiecās uz labāko rezultātu.Erudīcijas spēles laikā tika dota izcila iespēja-iepazīt kultūrvēsturiskos objektus.Mūsuprāt interesantākie bija- vecais stallis, pilskrogs un pati pils.

Vēlāk ar viktorīnas palīdzību tika pārbaudītas mūsu zināšanas, kuras ieguvām orientēšanās spēles laikā. Uzvarētāju komanda ieguva grāmatu par Alūksnes vēsturi.

Šī bija lieliska iespēja iepazīt Alūksnes vēsturi.Pateicamies par pozitīvi pavadīto laiku un jaunu zināšanu krājumu.

7.c klases skolēnu vārdā-Luīze un Patrīcija.

ww 7c fiting okt19 10