Vārda dienas : Atvars, Gvido

Otrdiena, 2020. gada  31. marts  12:58

ATSKATS uz Karjeras attīstības atbalsta pasākumu Rīgā

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 10., 11. klašu 43 skolēni kopā ar Ingunu Vilemsoni - 10.klases audzinātāju un Lolitu Vanagu - pedagogu karjeras konsultantu, 14. novembrī devāmies karjeras izglītības braucienā uz Rīgu, lai klātienē iepazītu Latvijas Organiskās sintēzes institūtu, LU Akadēmiskās centra Dabas māju un Zinātņu māju, kā arī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru. Brauciena mērķis bija veicināt skolēnos interesi, izpratni un motivāciju padziļināti apgūt eksaktos mācību priekšmetus, tādejādi uzzinot par eksakto jomu profesionālās karjeras iespējām nākotnē. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.