Vārda dienas : Kārlis, Spodris

Otrdiena, 2020. gada  28. janvāris  21:44

O diena 2019

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā “Olimpiskā diena 2019” šogad notiks 20.septembrī 768 norises vietās visā Latvijā. Plānots, ka vienlaicīgi visās norises vietās rīta vingrošanā piedalīsies jauns pasākuma dalībnieku skaita rekords – vismaz 150 000 dalībnieku no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas.

“Olimpiskās dienas” ideja attīstās arvien jaunās norises vietās un dalībnieku jeb jauno vingrotāju skaits sasniedz jau 150 tūkstošus no 101 Latvijas pašvaldības”, seminārā izteicās LOK ģenerālsekretārs un Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers. “Priecē, ka ar katru gadu dalībnieku un novadu skaits pieaug un esam pārliecināti, ka arī šajā reizē, dalībnieki izbaudīs sportot prieku. Vislielākā pateicība ir jāizsaka organizatoriem, kas neatlaidīgi un radoši sagatavo “Olimpiskās dienas” pasākumus savos novados, radot bērniem prieku un vēlmi iesaistīties sportiskās aktivitātēs.”

Vienlaicīgi visās Latvijas “Olimpiskās dienas 2019” norises vietās pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Izglītības iestāžu audzēkņi iepazīsies ar dažādiem Olimpiskajiem sporta veidiem un to spēles noteikumiem, piedalīsies stafetēs un citās sporta sacensībās, kā arī radošajos konkursos. Pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērniem būs iespēja piedalīties zīmējumu konkursā, kur dalībniekiem būs uzdevums uzzīmēt Latvijas Olimpiskās komandas talismanu. Savukārt eseju konkursā 7. līdz 12.klašu skolēniem būs iespēja rakstīt iedvesmas vēstuli Latvijas Olimpiskajai komandai, ņemot vērā, ka 2020.gada vasarā Tokijā risināsies XXXII Olimpiskās spēles.

" dir="ltr">o d 2019 af