Vārda dienas : Genoveva, Madara

 

Svētdiena, 2020. gada  9. augusts  23:45

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Aicinām apmeklēt lielāko specializēto ārvalstu izglītības izstādi Baltijas valstīs „Starptautiskās izglītības dienas 2019", kura notiks sestdien, 21. septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā Elizabetes ielā 55 no plkst. 10.00 līdz 17.00. Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādē piedalīsies vairāk nekā 70 skolu, koledžu, universitāšu un valodu centru pārstāvji no Lielbritānijas, Nīderlandes, Šveices, Dānijas, Beļģijas, Ķīnas, Ungārijas, Kanādas, Lietuvas, Vācijas, Somijas un citām valstīm! Izstādes laikā notiks lietderīgi semināri un prezentācijas. Apmeklētājiem būs iespēja iegūt informāciju par starptautiskajiem angļu valodas eksāmeniem IELTS un Cambridge English, kurus, sākot no 2015. mācību gada, Latvijas skolu skolēni var kārtot valsts centralizētā angļu valodas eksāmena vietā. Vecāko klašu skolēniem būs iespēja reģistrēties bezmaksas IELTS izmēģinājuma eksāmenam. 

Izstādē kā vienmēr gaidām svešvalodu skolotājus kopā ar skolēniem, lai tie stundās apgūto varētu pielietot sarunās ar mācību iestāžu pārstāvjiem un uzzināt daudz jauna par dažādu valstu izglītības sistēmām un mācību programmām. Kā liecina pieredze, izstādes skolēniem ir lielisks stimuls pievērst vairāk uzmanības ne vien svešvalodu apguvei, bet arī sekmju uzlabošanai kopumā. Skolēni sāk nopietnāk domāt par nākotnes plāniem un to realizāciju, jo tikšanās ar  ārvalstu mācību iestāžu pārstāvjiem palīdz saprast, kādi soļi jāsper, lai spētu piepildīt iecerēto. 

 Papildus informāciju par izstādi un plānotajiem semināriem varat atrast interneta vietnē www.balticcouncil.orgsaņemt pa telefonu 67317627 vai e-pastu //Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt./">Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..