Vārda dienas : Bērtulis, Boļeslavs

Sestdiena, 2019. gada  24. augusts  11:51

Pēc nedēļas skanēs Pēdējais zvans ģimnāzijas 9. un 12. klašu skolēniem, kad būs jāpieņem lēmums – ko darīt tālāk. 9.klašu skolēniem lēmumu nākotnes izglītības turpināšanai iespējams palīdzēja izzinošais brauciens uz jauno profesionāļu meistarības konkursu un profesionālo izglītības iestāžu izstādi „Skills Latvia 2019” Ķīpsalas izstāžu centrā 2019. gada 8. maijā, ko apmeklēja visas trīs Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 9. klases. Skolēni turp devās ar mērķi iepazīt daudzveidīgās izglītības iespējas un profesionālo darba pasauli. Ģimnāzisti aplūkoja profesiju daudzveidību, vērojot jaunos profesionāļus praktiskā darbībā, kā arī paši iemēģināja “roku” praktiskās darbošanās.