Vārda dienas : Eižens, Jevgēņija, Jevgēņijs

Trešdiena, 2019. gada  13. novembris  22:36

ĢIMNĀZIJAS IZSTĀŽU ZĀLĒ

w Biblio22APR19

No 2019. gada 20. marta Ernsta Glika AVĢ izstāžu zālē apskatāma Holokausta upuru un varoņu memoriālā kompleksa ”Jad Vašem ” (Izraēla) izglītojoša ceļojošā izstāde
Vairāk nekā bērnu spēles (bērni holokaustā: jaunrade un spēles).

Izstādes organizētāji ir Holokausta upuru un varoņu memoriālais komplekss "Jad Vashem", biedrība "Kultūras un atbalsta centrs - ICEJ Latvija", kā arī Izraēlas Valsts vēstniecība Latvijā.

Sadarbības partneri  - Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Vēstures skolotāju biedrība un tagad arī Ernsta Glika AVĢ bibliotēka.

Apskatīt izstādes ekspozīciju izglītojamie aicināti AVĢ Latvijas un pasaules vēstures, politikas un tiesību, ētikas skolotājas Ivetas Mikijanskas un AVĢ Latvijas un pasaules vēstures, sociālo zinību skolotājas Lāsmas Jaunozoliņas vadībā. Aicināti arī visi citi interesenti.

Veidosim nākotni, atceroties pagātni!

Bibliotekāre Maija Bērzabinde