Vārda dienas : Gunārs, Gunis, Vladimirs

Svētdiena, 2019. gada  8. decembris  17:33

w Biblio22APR19

No 2019. gada 20. marta Ernsta Glika AVĢ izstāžu zālē Jūsu uzmanībai piedāvājam Holokausta upuru un varoņu memoriālā kompleksa ”Jad Vašem ” {Izraēla} izglītojošu ceļojošo izstādi Vairāk nekā bērnu spēles(bērni holokaustā: jaunrade un spēles).

Izstādes organizētāji ir Holokausta upuru un varoņu memoriālais komplekss "Jad Vashem", biedrība "Kultūras un atbalsta centrs - ICEJ Latvija", kā arī Izraēlas Valsts vēstniecība Latvijā.

Sadarbības partneri  - Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs, Vēstures skolotāju biedrība, Ernsta Glika AVĢ bibliotēka

Apskatīt izstādes ekspozīciju izglītojamie aicināti AVĢ Latvijas un pasaules vēstures, politikas un tiesību, ētikas skolotājas

Ivetas Mikijanskas un AVĢ Latvijas un pasaules vēstures, sociālo zinību skolotājas Lāsmas Jaunozoliņas vadībā. Aicināti arī visi citi interesenti!

Veidosim nākotni, atceroties pagātni!

Skolotāja Maija Bērzabinde