Vārda dienas : Vanda, Veneranda, Venija

 

Trešdiena, 2020. gada  23. septembris  00:19

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

w Izgl med

Aicinām Jūs, skolēnus un skolotājus apmeklēt semināru “Izglītības un darba iespējas medicīnas nozarē”, kas notiks 13. februārī plkst. 10.00 Alūksnē, Alūksnes novada vidusskolā Kanaviņu ielā 14.
Seminārā klātesošie varēs uzzināt par izglītības iespējām RSU, LU Alūksnes filiālē, LU P. Stradiņa koledžā un LU Rīgas Medicīnas koledžā, tikties ar Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta un Alūksnes slimnīcas pārstāvjiem.

 pieteikšanās pie sk. Lolitas Vanagas līdz 07.02.

Mērķis: Iepazīstināt izglītības iestāžu pedagogus karjeras konsultantus, dažādu priekšmetu skolotājus un skolēnus ar medicīnas nozari, tās profesijām un nozares attīstības perspektīvām.

Semināru organizē: Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments (VIAA IKAD) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa Universitāti (RSU), LU P. Stradiņa medicīnas koledžu (LU PSK), Neatliekamās medicīniskas palīdzības dienestu (NMPD), LU Alūksnes filiāli un LU Rīgas medicīnas koledžu, PIKC “Smiltenes tehnikuma” Alsviķu teritoriālo struktūrvienību un Alūksnes novada vidusskolu.

Pasākuma programma