Vārda dienas : Ausma, Ausmis, Inguna, Inguns

Trešdiena, 2019. gada  26. jūnijs  00:42

w ZV 1lpp
Arī šogad Ziemeļu Ministru padomes biroja organizētās Ziemeļvalstu literatūras nedēļas ietvaros AVĢ bibliotēkā krēslainajās novembra rīta stundās noritēja kārtējā kopīgā grāmatu lasīšana 7. klašu skolēniem.

Sadarbojāmies ar Alūksnes pilsētas bibliotēku, gatavojot prezentāciju par šī gada aktuālo tēmu “Varoņi ziemeļvalstīs”.

Kopīgi lasījām jaunās rakstnieces Māras Ozolas grāmatu “Ala”.

Katrs klausītājs tika aicināts ierakstīt šī gada literatūras nedēļas plakātā atbildi uz jautājumu:
“Kurš ir Tavs varonis? ”, izvēloties vai nu savu mīļāko grāmatu varoni, vai konkrētu cilvēku, ko par tādu uzskata.

Pasākumu ciklu vadīja 11.a klases jaunieši A. Asilgarajeva, K. Šolina, M. Ziņģe,. Miķelsons, A. Rēdelis.

Paldies 8.c klases skolniecei Klaudijai Kļavai- Būmanei par ziemeļnieciskas noskaņas radīšanu, pasākumu atklājot (skolotāja Inese Petrikalne)!

Paldies par sadarbību latviešu valodas un literatūras skolotājām D. Černomirdinai, I. Salmiņai un
A. Līdumniecei!

Paldies par atbalstu IT speciālistiem Ivaram Vīksnam un Aināram Zučikam!

Paldies skolas tehniskajiem darbiniekiem par telpas iekārtošanu!

AVĢ bibliotekāre Maija Bērzabinde.