Vārda dienas : Hugo, Uga, Uģis

Sestdiena, 2018. gada  17. novembris  13:16

Ģimnāzijas muzejs sadarbībā ar bibliotēku valsts pastāvēšanas simtgades kontekstā aicina ģimnāzijas sabiedrību palūkoties retrospektīvi arī uz savu darbības lauku, proti, skolu. Piedāvājam apskatīt interesantu kolekciju- pagājušā gadsimta

30. gadu skolas burtnīcas, ko AVĢ muzejam/bibliotēkai dāvinājis god. Varis Ozola kungs.

AVĢ bibliotēkā, kur izstādīta kolekcija, burtnīcas iespējams ne tikai aplūkot, bet arī pašķirstīt un palasīt ierakstus.   Mazliet iztēles, un uz īsu mirkli aizceļosiet laikā pirms 80 gadiem uz tādu skolu, kādā mācījušās iepriekšējās paaudzes.

Interesenti varēs izmēģināt roku glītrakstīšanā vai atrisināt matemātikas uzdevumu, kā arī vizualizēt savus iespaidus par redzēto.

Apskatāma arī vecu pastkaršu kolekcija ar Alūksnes attēliem.

Visi laipni aicināti bibliotēkā!