Vārda dienas : Drosma, Drosmis, Elīna

Piektdiena, 2018. gada  19. oktobris  09:35

w OD 2018jaun

2018.gada 21.septembrī viss ģimnāzijas kolektīvs piedalījās Olimpiskajā dienā 2018.
Sportiskās dienas rītu sākām ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis bija dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu. Ģimnāzistus apsveikt bija ieradušies olimpietis bobslejists INTARS DAMBIS un Alūksnes Sporta skolas direktore LĪGA TOMSONE, saņēmām brīnišķīgu dāvanu - grāmatu par mūsu olimpiešiem "Latvija Phjončhanā". Pēc tam visi draudzīgi piedalījās daudzveidīgās sportiskās aktivitātēs: tika pītas lielas virvju bizes, lasītas un svērtas koku lapas, ķertas badmintona “mušiņas”, trenkāti baloni, veikti komandas “Enkurs” āķīgie uzdevumi, pārbaudītas zināšanas par tenisu, spēlēts florbols, izmēģināta kolektīva maldīšanās labirintā, kā arī citi radoši un jautri uzdevumi.

Visas aktivitātes plānoja jaunā skolēnu Ministru kabineta komanda Martas Ziņģes vadībā.
Paldies skolēniem un skolotājiem, kas palīdzēja Olimpiskās dienas 2018 organizēšanā un norisē!

Klases sacentās 3 vecuma grupās.
1.vietu 7. - 8.klašu grupā ieguva 8.c klase, viņi ieguva vislabāko punktu skaitu,
9. - 10.kl. grupā uzvarēja 10.c klase,
savukārt 11. - 12.klašu grupā 1.vietu ieguva 11.a klase.

Visi skolēni, kas sportoja, saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas
Olimpiskās dienas sertifikātu – diplomu.

Lolita Vanaga

direktores vietniece audzināšanas darbā