Vārda dienas : Hanna, Jana, Johanna

 

Sestdiena, 2018. gada  15. decembris  06:47

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

...ar 2017./2018.mācību gada teicamniekiem: 10.a klasē – Anastasija Asilgarajeva, Baiba Bērtiņa, Viktorija Jekaterina Bobinova, Dana Deineko, Amanda Grende, Solvita Jakovļeva, Elīza Ance Jantone, Una Koliste, Solvita Lapinska, Monta Melzoba, Deivids Miķelsonss, Armīns Rēdelis, Kristiāna Šolina, Nadīna Tarnovska, Līna Vika, Viktorija Vlada, Marta Līva Ziņģe, Laura Sabīne Taurmane, 10. B klasē – Laura Adukone, Kristīne Krastiņa, Linda Ļebedeva,
11.a klasē – Anna Aizpuriete, Zanda Bērziņa, Aleksandrs Graņicins, Roberts Simsons, Kristaps Solims, Elvis Stapkēvičs, Kristiāna Paula Šļivka, Liāna Šolka, Kristers Tihomirovs, 11.b klasē – Santa Brice, Krista Sniķere,
7.a klasē - Kristiāna Cielaviņa, Klaudija Kļava – Būmane, Līva Līce, Samanta Puļļa, Monta Sustenberga, 7.b klasē – Annija Paula Bērziņa, Loreta Fedorenkova, 7.c klasē – Dāvids Andris Ādamsons, Deiva Hvaleja, Kristofers Aleksis Kaulakans, Edvards Kristāns Keomecs, Kristers Mednis, Beāte Puķīte, Paula Pūpola, Evelīna Denīze Smolovina, Raivis Dāvis Steberis, Gundars Svilāns, Daniela Šumakova, Alise Zara, Aksels Zelmenis,
8.a klasē
– Evelīna Danenberga, 8.b klasē - Dita Apsīte, Līva Bērziņa, Rūdolfs Brahmanis, Paula Gabrāne, Norberts Helmess, Kate Luīze Janka, Vendija Mišela Krievāne, Jurģis Krūmiņš, Elvita Keita Ķikute, Evelīna Leia, Ita Pušpure, Laura Seimuškina, Samanta Ieva Sināte, Ance Strakša, Jānis Teters, Evelīna Tuvi, Alise Krista Vaļģe, Jēkabs Zadumins, Laura Zālīte, 8.c klasē - Līna Bāliņa, Roberts Javorskis, Sanija Liepkalīte, Signija Šaļkova,
12.a klasē – Viktorija Celma, Ričards Gusts, Mairis Kļava, Ieva Krēsliņa, Matīss Luiks, Ernests Mednis, Kristīne Migunova, Šeila Orlova, Anete Palma, Līga Puzule, Ilze Rozenberga, Elīna Strazda, Anastasija Zotova, 12.b klasē – Kaiva Augstkalne, Jana Sniedzāne,
9.a klasē
– Tamāra Broka – Priedīte, Kristiāna Freimane, Sanita Locāne, Santa Locāne, Dana Zalāne, Annija Signe Ģērmane, 9.c klasē - Samanta Adlere, Līna Bistrova, Ivita Dorofejeva, Artūrs Fausts, Kristiāna Gailāne, Elīna Gusta, Arta Kārkliņa, Luīze Labozeviča, Patrīcija Marķitāne, Lelde Melece, Marta Paegle, Annija Simsone, Elizabete Smoļaka, Žanete Spirka, Gustavs Stradiņš, Nikola Stricka, Kristīne Šagarova, Liega Emīlija Zālīte!