Vārda dienas : Rozālija, Roze

Trešdiena, 2018. gada  18. jūlijs  11:14

w Dille proj

Mēs lepojamies

... ar Kristeru Tihomirovu (11.a), Robertu Simsonu (11.a), Rihardu Niku Raudiņu (12.a), Deividu Miķelsonu (10.a), Martu Ziņģi (10.a) un Anastasiju Asilgarajevu (10.a) par iegūto 2.vietu ugunsdzēsēju un jaunsargu sacensībās „Caur uguni un ūdeni”!

... ar Annu Aizpurieti (11.a) un Zandu Bērziņu (11.a) par atsaucību un atbalstu komandai startējot sacensībās „Caur uguni un ūdeni”, kā arī par skolas karoga nesēju asistēšanu!

... ar Vili Bleieru (11.a) par iegūto atzinību Latvijas simtgadei veltītajā mākslas konkursā!

... ar skolotāju Ivetu Mikijansku par aktīvu, radošu un iniciatīvas bagātu ikdienas darbu 2.Cēsu pulka Skolnieku rotas ceļojošā karoga piešķiršanas komisijas organizētajās aktivitātēs!

Paldies arī skolotājiem Kārlim Bīberam un Inesei Marķitānei!

17.05.2018.