Vārda dienas : Jāzeps

 

Otrdiena, 2019. gada  19. marts  23:43

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Kamera

Lietotājiem

 

comen

 

24.martā viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā no 10:00 līdz 17:00 notiks ikgadējā specializētā izstāde “ Starptautiskās izglītības dienas”. Ieeja ir bez maksas.
Šogad izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar izglītības iestādēm no Lielbritānijas, Dānijas, Somijas, Portugāles, Kipras, Ķīnas, Nīderlandes, Spānijas, Šveices, ASV, Kanādas, Austrālijas, Itālijas, Čehijas, Vācijas un citām valstīm.
Starp tām – 14 pasaulē pazīstamas universitātes no Lielbritānijas: University of Glasgow, University of Leeds, Swansea University, Brunel University London un citas; vadošās universitātes no Nīderlandes un Čehijas; viena no labākajām biznesa skolām Eiropā – IE Business School; vadošā itāļu modes skola Polimoda, kā arī augstākās izglītības iestādes no Dānijas, Somijas, Šveices, ASV, Kanādas, Ķīnas un citām valstīm. Izstādē arī būs iespēja iepazīties ar labākajām starptautiskajām angļu valodas skolām no Lielbritānijas, Kanādas, ASV un Īrijas, uzzināt vairāk par bezmaksas mācībām ārzemēs, studentu aizdevumiem un stipendijām. Vairāk par izstādi, ieskaitot informatīvos rakstus un dalībnieku sarakstu, jūs varat atrast šeit: http://www.balticcouncil.lv/lv/izstades-un-seminari/lielaka-specializeta-izstade-b