Vārda dienas : Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Pirmdiena, 2018. gada  21. maijs  08:18

w Dille proj

Mēs lepojamies…

…ar Līnu Bistrovu (9.c) un Leldi Meleci (9.c) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē !

… ar Anniju Simsoni (9.c) par iegūto 3.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Līvu Bērziņu (8.b) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības tekstila tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Rūdolfu Brahmani (8.b) par iegūto 1.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības koka un metāla tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Jēkabu Zaduminu (8.b) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības koka un metāla tehnoloģiju olimpiādē!

…ar Zandu Bērziņu (11.a) par iegūto 1.vietu mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādes novada posmā mājsaimniecībā “Mēs – Latvijas simtgadei”!

… ar Viktoriju Jekaterinu Bobinovu (10.a) par iegūto 2.vietu mājturības un tehnoloģiju un mājsaimniecības 19.valsts olimpiādes novada posmā mājsaimniecībā “Mēs – Latvijas simtgadei”!

Paldies skolotājiem Antrai Strazdai un Andim Jauniņam!

02.02.2018.