Vārda dienas : Hanna, Jana, Johanna

Sestdiena, 2018. gada  15. decembris  06:24

Mēs lepojamies…

… ar komandu “ČaksTe” – Evelīnu Tuvi (8.b), Rūdolfu Brahmani (8.b), Kristiānu Gailāni (9.c) un Samantu Adleri (9.c) par labāko mājas darbu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Žaneti Spirku (9.c) un Raivi Dāvi Steberi (7.c) par iegūto 1.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Kati Luīzi Janku (8.b), Tamāru Broku – Priedīti (9.a) par iegūto 2.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Samantu Adleri (9.c) un Anci Strakšu (8.b) par iegūto 3.vietu Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar Evelīnu Tuvi (8.b), Rūdolfu Brahmani (8.b), Elvitu Keitu Ķikuti (8.b), Kristiānu Gailāni (9.c), Leldi Meleci (9.c), Ditu Apsīti (8.b), Miķeli Grigorjevu (9.c), Kristiānu Freimani (9.a), Evelīnu Agnetu Danenberu (8.c) Saniju Liepkalīti (9.c) par iegūto atzinību Valsts ģimnāziju, Alūksnes un Apes novadu literatūras, kultūras konkursā “Par latviešiem lepni”!

… ar 10.a klases skolēniem – Armīnu Rēdeli, Viktoriju Jekaterinu Bobinovu, Deividu Miķelsonu, Lauru Delviņu, Unu Kolisti, Anasatsiju Asilgarejevu, kā arī ar Līvu Bondari (7.a) un Paulu Pūpolu (7.c) par pasākuma vadīšanu!

Paldies skolotājām Sanitai Mednei, Dainai Černomirdinai un Ivetai Salmiņai!

06.12.2017.