Vārda dienas : Ariadne, Eleonora

 

Piektdiena, 2020. gada  21. februāris  09:02

Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija

Tulkotājs

lvzh-CNenetdeltru

Ierosinājumi

Ierosinājumi
Lūdzam piedalīties mūsu ģimnāzijas attīstībā! Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis par veicamajiem uzlabojumiem ģimnāzijā

Noderīgas saites

e klase

 

soma min

 

energo

 

izm

 

dzm

 

uzdev

Skolotājiem

Lietotājiem

 

comen

 

Mēs lepojamies

Mēs lepojamies

… ar Raivi Dāvi Steberi (9.c) un Rūdolfu Brahmani (10.a) par iegūto 1.vietu, ar Akselu Zelmeni (9.c) un Kristapu Āboliņu (10.a) par iegūto 2.vietu Alūksnes un Apes novadu apvienības ķīmijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Inesei Ločmelei!

18.02.2020.

Mēs lepojamies

… ar komandu: Santu Locāni (11.a), Sanitu Locāni (11.a), Tamāru Broku – Priedīti (11.a), Lindu Jurģīti (11.c), Beāti Jargani (12.b), Viktoriju Vladu (12.a), Samantu Puļļu (9.a), Beāti Puķīti (9.c), Elīzu Rezakovu (8.a) par iegūto 1.vietu 71.vidusskolu kausā basketbolā Rūjienā!

Paldies skolotājiem Kārlim Bīberam, Igoram Krastam un sporta skolas trenerim Uldim Jauniņam!

15.02.2020.

Mēs lepojamies

… ar Montu Gabranovu (8.c) par iegūto 1.vietu, Artūru Gailišu (8.c) par iegūto 2.vietu un Danielu Semjonovu (8.b) par iegūto 3.vietu angļu valodas olimpiādē 8.klasei!

Paldies skolotājām Ilonai Riekstiņai un Mārītei Palmai!

12.02.2020.

Mēs lepojamies

… ar Kristiānu Gailāni (11.a) un Lauru Sabīni Taurmani (12.a) par iegūto 1.vietu, Danu Deineko (12.a) par iegūto 2.vietu, Tamāru Broku Priedīti (11.a) par iegūto 3.vietu, Kristiānu Līgu Melngaili (11.a) par iegūto atzinību Alūksnes un Apes novadu apvienības latviešu valodas un literatūras olimpiādē!

Paldies skolotājai Dainai Černomirdinai!

12.02.2020.

Mēs lepojamies

… ar 10.a klases komandu: Alisi Kristu Vaļģi, Vendiju Mišelu Krievāni un Evelīnu Tuvi par iegūto speciālbalvu par muzeju nakts pasākuma prezentāciju Kultūras kanona konkursa 2019–2020 “Kultūras kanons, radošā un mana brīvība” finālā!

Paldies skolotājai Idai Zelčai!

02.02.2020.